1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Organizacja spływów kajakowych

 

Spływ kajakowy to idealny sposób na spędzenie czasu z rodziną, znajomymi jak również na integracje firmową. Jako firma zajmująca się organizacją spływów kajakowych zapewnimy wszystko do bezpiecznego pokonania wybranego odcinka rzeki, przetransportowania osób oraz sprzętu, jak i przygotowania miejsca na imprezę po zakończonym spływie kajakowym.

Proponujemy spływy po rzece Brda, zakończone ogniskiem na naszej przystani Zimne Wody, znajdującej się na ul.Toruńskiej 155.

Najczęściej wybieraną trasą przez naszych klientów jest trasa Smukała (kładka) - Zimne Wody. Do pokania jest 17 km rzeką Brdą, gdzie spływ trwa około 4/5h, trasa jest urokliwa, z racji tego że dzieli się na trzy odcinki. Pierwszy odcinek od Smukały do mostu Hypszera (kamienna) jest odcinkiem w którym woda płynie troszkę szybciej a my nie odczuwamy że znajdujemy się w Bydgoszczy, ponieważ odcinek ten jest pokroju brdy na wysokości Borów Tucholskich. Następnie wpływamy do Bydgoszczy i przepływamy przez samo centrum miasta, mając możliwość zwiedzenia Bydgoszczy z poziomu kajaka. Dodatkowo jedną z atrakcji na tym odcinku rzeki jest śluzowanie na Śluzie miejskiej w Bydgoszczy, przy czym mamy możliwość przeniesienia kajaków za darmo i nie korzystania z uroków śluzowania. Ostatni odcinek od mostu Pomorskiego przy Tesco do naszej przystani Zimne Wody, jest najspokojniejszy, dziki i niedostępny dla pieszych. Po przepłynięciu całej trasy na mecie czeka ognisko wraz z wiatami dostępnymi dla naszych klientów.

 

Dla grup zorganizowanych, proponujemy wynajem Instruktora Kajakarstwa, który bezpiecznie przeprowadzi spływ i udzieli cennych wskazówek dotyczących technik pływania na kajaku.

 

Koszta związane z organizacją spływu:

- Wynajem kajaka dwuosobowego - 80 zł za kajak/ za dzień
- Transport 8 osób wraz z całym sprzętem do Smukały - 120 zł
- Wynajem Instruktora Kajakarstwa (nie obowiązkowe) - 250 zł
- Ognisko dostępne przez 3h dla klienta po zakończonym spływie - 150 zł (wyżywienie we własnym zakresie)

 

Aspekty techniczne i logistyczne:

Bus z kajakami wyjeżdża z przystani Zimne Wody (Toruńska 155E), tam też przed rozpoczęciem spływu można pozostawić samochody i skorzystać z naszego transportu na miejsce rozpoczęcia spływu. Każdy uczestnik spływu zostaje wyposażony w kajak, wiosło, oraz kamizelkę asekuracyjną. W trakcie spływu na wysokości opery nowej możliwość ześluzowania kajaków lub przeniesienia na wysokości Przystani Bydgoszcz. Po dopłynięciu na metę, nie trzeba martwić się o transport samochodu gdyż był już zaparkowany przed spływem na naszej przystani Zimne Wody.

 

Proponujemy również inne trasy:

Rzeka Brda
• Wyspa Młyńska - Zimne Wody
• Koronowo - Janowo - Zimne Wody (spływ dwudniowy)

Rzeka Wisła
• Solec Kujawski - Zimne Wody

Wybierz

uranos kajaki

Spływy kajakowe

 

uranos catering

Catering

 

uranos busy

Transport busami

 

Producent pianek 

neoprenowych

odzieży sportowej

 

Licznik Odwiedzin

Odsłon artykułów:
685427

Partnerzy

Stowarzyszenie Promocji Turystyki Kajakowej


ROWEROWA BRZOZA

Rowerowa Brzoza


Gmina Nowa Wieś Wielka


M K B

Muzeum Kanału Bydgoskiego


Bractwo Bydgoskiego Węzła Wodnego

Nauka Wiosłowania

/ kliknij obrazek /

 

 

Galerie

Filmy

movie
redrube.mobi fetishtube youporn tube8.online