1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 

CATERING URANOS
TY PLANUJESZ MY REALIZUJEMY !

Aby stworzyć innowacyjny i nowoczesny Catering, trzeba zaoferować klientom coś więcej niż tylko smaczne jedzenie. Usługa Cateringowa firmy Uranos obejmuje różnorodne opcje usługi. Na początku zawsze analizujemy, zapewniamy fachowe porady i wsparcie przy planowaniu kuchni, służymy również pomocą przy kalkulacji i analizie aspektu ekonomicznego – w  Uranos Catering, wszystko zaczyna się zawsze od szczegółowego planowania.
 
Naszym celem jest opracowanie obszernej koncepcji obejmującej organizację zaplecza gastronomicznego, które odpowiada Państwa indywidualnym wymaganiom i w sposób zadawalający je realizuje. W zależności od Państwa potrzeb, realizujemy zlecenia całodniowego wyżywienie lub poszczególne usługi. Koncepcje Cateringu można w każdym czasie elastycznie dostosować do konkretnych wymagań klientów.
 
Usługa Catering firmy Uranos obejmuje swoim zakresem wszystko, co jest związane z gastronomią w Państwa firmie. Od prowadzenia stołówki pracowniczej i atrakcyjnego przyjęcia dla gości, poprzez zapewnienie przekąsek, aż do pełnowartościowej obsługi konferencji, spotkań biznesowych oraz przygotowania i obsługi wydarzeń oraz wyjątkowych okazji. Naturalnie kompetentne doradztwo w zakresie wyżywienia należy tak samo do naszej usługi, jak nieustanny rozwój smacznych pomysłów
 
Uranos Catering to firma powstała z myślą o kompleksowej obsłudze gastronomicznej wszelkich imprez plenerowych. Nasza oferta skierowana jest do firm, organizatorów imprez integracyjnych i klientów indywidualnych.
   Oferujemy catering na bankiety, pikniki, zawody wędkarskie, imprezy integracyjne, festyny, biesiady, zjazdy rodzinne itp. Organizujemy catering polowy. Specjalizujemy się w produkcji kanapek i wyrobów garmażeryjnych.
   Oferta obejmuje tradycyjne menu wojskowe oraz dostarczenie kuchni polowej na miejsce imprezy plenerowej wraz z osobami wydającymi posiłki prosto z kotłów, lub z eleganckich podgrzewaczy parowych w przypadku obiektów zamkniętych.

 

Polecamy

Dania Gorące:

 1. Grochówka żołnierska
 2. Grochówka żołnierska z wkładką
 3. Żurek z kiełbasą lub jajkiem
 4. Flaczki
 5. Bigos staropolski
 6. Pieczona kiełbasa duszona w cebuli
 7. Golonka po bawarsku
 8. Gulasz strogonow

Napoje gorące:

 1. Kawa
 2. Herbata
 3. Gorąca czekolada
 4. Napoje zimne:
 5. Cola
 6. Nestea
 7. Napój energetyczny
 8. Woda

 

Gwarantujemy pyszny smak potraw według sprawdzonych przepisów szefa kuchni.

Organizatorom imprez zapewniamy darmowe bony na gorące posiłki do zrealizowania w dniu imprezy przy stoisku gastronomicznym. Oferujemy szeroką gamę smacznych, już sprawdzonych potraw. Jesteśmy otwarci na kulinarne pomysły i propozycje klientów. Serwujemy śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiady prosto z wojskowej kuchni polowej, uroczyste kolacje. Przygotowujemy wszelkiego rodzaju potrawy typu: Mięsa pieczone, galantyny, zimny bufet, przystawki, kanapki, zupy, sałatki i surówki. Przygotujemy dla Państwa oryginalne menu, oraz dogodną formę obsługi dopasowaną do charakteru , oraz okoliczności imprezy. Nasi specjaliści przyrządzą potrawy z produktów o najwyższej jakości. Dzięki nam każda impreza będzie miała niepowtarzalny i wyjątkowy klimat. Kuchnię dostosujemy do gustu i możliwości finansowych klienta.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia przyjmujemy do 100 osób na tydzień przed terminem, powyżej 100 osób, na dwa tygodnie przed terminem (max do 2ooo osób)


Dane firmy:

  669-323-033

 

Informacje: PW URANOS
Nr. konta:

Millennium S.A.

03116022020000000147669088

  E-mail: robert@splywy.bydgoszcz.p

Wybierz

uranos kajaki

Spływy kajakowe

 

uranos catering

Catering

 

uranos busy

Transport busami

 

Producent pianek 

neoprenowych

odzieży sportowej

 

Licznik Odwiedzin

Odsłon artykułów:
685457

Partnerzy

Stowarzyszenie Promocji Turystyki Kajakowej


ROWEROWA BRZOZA

Rowerowa Brzoza


Gmina Nowa Wieś Wielka


M K B

Muzeum Kanału Bydgoskiego


Bractwo Bydgoskiego Węzła Wodnego

Nauka Wiosłowania

/ kliknij obrazek /

 

 

Galerie

Filmy

movie
redrube.mobi fetishtube youporn tube8.online